19 Mayıs Cad. Nova Baran Plaza No:4 Echomar 1.kat Şişli İstanbul

Hasta Yorumları Hakkında


SELMA BAŞTÜRK 31.08.2018

Hastaya verdiği açıklayıcı bilgiler,güven ve ilgi ile herkese tavsiye edebileceğim bir doktor. Başarılı ve sorunsuz bir ameliyatla sorunumuzu çözdük. Kendisine teşekkürlerimi buradan da iletmek isterim.

SALİYE TANRIVERDİ 19.10.2017

Ömer hocam iyiki sizi buldum. Size gelmeden önce 5 doktor gezdim. Alanında en iyisi sizsiniz. Tüm hastalara tavsiye ediyorum. Sayenizde sağlığıma kavuştum. Sevgi ve saygılarımla. İyiki varsınız.

NAZAN KIRAY 01.08.2017

48 yaşındayım. Şubat 2017'de sağ meme 9 hizasında ağrılı bir şişlik ile en yakın acile gittim. Bir sürü tetkik ve görüntülemenin sonucunda tam 6 hastane çok olumsuz şeyler söylediklerinde dünya o anda başıma yıkıldı sandım. Özellikle İstanbul'un çok bilinen büyük üniversite hastanesi dahil mememin yarısını alacaklarını ve haliyle deformasyon olacağını söylediklerinde iyice dibe vurdum. Ancak birşeylerin ters gittiğinin farkındalığı ile bir umut çok değerli ÖMER BENDER hocama gittim. Yapılan tetkikler çekilen görüntülemeler ve tru-cut biyopsi sonucu dahil tüm raporları Ömer bey titizlikle ve dikkatlice inceledi. Onca doktorun söylediğinin tam aksini söylerken yüzündeki ve sesindeki güven bana tüm olumsuzlukları bir anda unutturdu. Intraduktal papiloma olduğunu sadece küçük bir kesi ile sorunlu parçanın alınabileceğini kesinlikle deformasyon bile olmayacağını söyleyince, hemen ertesi gün ameliyat için karar verdik. Allah razı olsun Ömer hoca'dan. İlgisi alakası güler yüzü ve güven telkin edişi bir hasta için son derece önemli taktir edersiniz. Burdan kendisine binlerce kez teşekkürü bir borç bilirim. iyi ki varsınız Ömer bey. Sevgiyle kalın.

İLKEM TURNALI 24.06.2017

Yaklaşık 10 aydır devam eden sağ meme başı akıntısından muzdariptim. İlk ultrason çektirdiğimde fibrokistik değişiklik gösteren meme parenkimi çıkmıştı fakat daha sonra gittiğimde intraduktal papillom çıktı. Sonuçların farklı çıkması beni çok korkutmuştu. Daha sonra duktoskopi yöntemini duydum ve doktor Ömer Bender ile tanıştım. Bana duktoskopi yöntemini uyguladı. Duktoskopi işlemi mikroendoskoplarla süt kanalının içinin görülmesini sağlayan ve meme başı akıntısının nedenlerini kesin olarak gösteren bir işlemdir. Doktorum Ömer Bender bu işlemi Türkiyede yapan tek kişidir. Son derece ağrısız ve kesin bir yöntem lokal anestezi altında yapılıyor. Duktoskopi sonrası intraduktal papillom çıktı ve papillom işaretlendi. Ertesi günüde ameliyat oldum ve kurtuldum. Doktoruma güvenim zaten sonsuzdu ve kendisi son derece ilgiliydi buda içimi rahatlattı. Ameliyattan sonra hiçbir ağrı veya zorluk çekmedim ve tam bir gün sonra eski hayatıma devam ettim. Meme başı akıntısı yaşayan her kadının mutlaka Ömer Bender ile tanışması gerekiyor. Ultrason kesin bir tanı koyamıyor maalesef. Görüp görebileceğiniz en mütevazi,ilgili doktordur kendisi

SİMGE SANIK 30.08.2017

Tavsiye üzerine Ömer hocama gittim. Tedavime başlamadan öncede tedavi sonunda da beni çok güzel bilgilendirdi. Ömer Bender kesinlikle kendisini çok iyi geliştirmiş bir doktor. Her şey için teşekkürler Ömer bey, sizin gibi doktorlar ile karşılaşmak çok güzel.

BİLGEN ÖZBEK 15.12.2017

Verilen sorulara hemen dönüş yapıp aklımızdaki soru kargaşasını yok edip, bizleri hem bilgilendirip hemde rahatlattığı için doktor beye teşekkür ederim.

T. K. 02.01.2018

Rahatsızlığımdan dolayı çok sıkıntılı bir yaşam geçirmeye başlamıştım ki Ömer Bender imdadıma yetişti. Çok teşekkür ediyorum kendisine çok yardımcı oldu tedavi sürecimde. Güler yüzlü, samimi bir doktor olan Ömer beyi herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.

NARİN KAVAL 30.12.2011

Dr. Ömer Bender Mükemmel İnsan. Mükemmel doktor. İyiki varsın. Teşekkürler

ZEYNEP KAVAK 17.05.2016

Ben 29 yaşinda intraduktal papillom hastasiydim. Sağ göğüsümden gelen şiddetli akinti ve bu akintinin kanli gelmesiyle beraber konunun uzmani Ömer beyle tanistim. Hastaliğimin teshisi sirasinda anlatilmasi gereken her şeyi en ince ayrintisina kadar anlatiyor. Ayrica moral ve bilgi dolu tavsiyeleri, ilgi ve alakasiyla güven sağliyor. Ameliyat sonrasi ilgi, alakasi ve samimiyetinden dolayi kendisine minnettarim. Başarilarinizin daimi olmasi dileği ile Ömer hocam.

SEMRA GÖZAÇAN 08-03-2017

Ben yaklaşık bir yıldır tiroit bezimle ilgili sıkıntılar yaşıyordum.bir süre takipten sonra doktorum ameliyat önerdi ancak bu konuda tedirginliğim çok fazla olduğundan operasyona cesaret edemiyordum. Daha sonra Ömer hocamla bağlantı kurduk..Sabırla yaptığı detaylı açıklamaları ,sammimi ve ilgili yaklaşımı sonucu ameliyat kararı aldım. Hocamızın başarılı operasyonu sayesinde, ameliyat sonrası olabilecek hiçbir problemi yaşamadım. Ayrıca ameliyat sonrası takibi, ilgi ve alakasıda çok iyiydi . Hocam herşey için çok teşekkürler, iyiki varsınız...

İLKEM TURNALI 24.06.2017

20 yaşındayım. Yaklaşık 10 aydır devam eden sağ meme başı akıntısından muzdariptim. İlk ultrason çektirdiğimde fibrokistik değişiklik gösteren meme parankimi çıktı. İkinci gidişimde ise intraduktal papillom çıktı. Sonuçların farklı çıkması beni korkutmuştu. Daha sonra doktor Ömer Bender ile tanıştım. Kendisi bana duktoskopi işlemini uyguladı. Duktoskopi işlemi ofis ortamında lokal anestezi altında yapılan son derece ağrısız bir işlemdir. Mikroendoskoplarla meme başından girilerek süt kanallarının görüntülenmesine yarayan ve meme başı akıntıları için kesin tanı yöntemidir. Duktoskopi işlemi sonrası intraduktal papillom çıktı ve papillom işaretlendi. Ertesi günüde ameliyat olup kurtuldum. Doktorum son derse ilgiliydi bu da içimi çok rahatlattı. Ameliyattan sonra kısa bir istirahattan sonra eski hayatıma devam ettim. Hiçbir ağrı veya zorluk çekmedim. Kendisi duktoskopi yöntemini bulan ve uygulayan son derece önemli bir doktordur. Son derece mütevazı sıcakkanlı muhteşem bir doktordur. Meme başı akıntısı yaşayan her kadının Ömer Bender ile tanışmasını tavsiye ederim. Ultrason kesin bir tanı koymak için malesef çok yetersiz o yüzden vakit kaybetmeden Ömer Bender ile tanışın. Kendisine teşekkürlerimi sunarım .

ZERRİN TURAN 25.11.2017

Bizi sağlığımıza yeniden kavuşturan bizlere her zaman yakın ilgi duyan, alaka gösteren ve yaptığı ameliyat sonrası hastalarına gereken ilgiyi gösteren, güven veren doktorumuz Sayın Prof. Dr. Ömer BENDER’e teşekkürlerimizi sunuyoruz. Daha nice meme kanseri hastalarının ameliyatlarında başarılı olmasını temenni ediyoruz. Memleketlimiz olarak seninle gurur duyuyoruz. Sevgi ve Saygılarımızla.