Hasta Yorumları

Rutin meme kontrolüm esnasında, olumsuz bir doku oluşumun tespiti üzerine talep edilen MR çektirdim. Sonrasında bir arkadaşımın tavsiyesiyle, Prof. Dr. Ömer Bender ile tanıştım.  Öncelikli olarak açık açık biyopsi sonuçlarının ihtimallerini ve yapılacak işlemleri bana anlattı. Açık sözlü olması benim için çok önemliydi ve hasta doktor arasında ki güveni hemen oluşturdu. İncelediği raporlar sonrasında yaptığı tahminin de, biyopsi sonrasında aynı çıkması, kendisine hali hazırda duyduğum güveni daha da artırdı. Edindiği tecrübeler ile çok güzel tespitler yaptığını izledim. 

20 mayısta meme ameliyatı oldum ve her şey çok güzel geçti. 15 kasımda başlayan hastalığım boyunca her aşamasını takip edip sürekli iletişim kurmuştur. Ameliyat sonrasını çok güzel geçirdim. Sanırım el hafifliği diye bir şey var. Ömer hocamı herkese tavsiye ederim. Kendisi ile iletişim kurmak çok kolay. Her mesajınıza cevap alabilir her aradığınızda konuşabilirsiniz. Genel cerrah olarak Ömer hocamı tanıdıktan sonra kimseye güvenemem sanırım. Gonul rahatlığı ile kapısını çalabilirsiniz. Umarım tüm hastalara da benim gibi şifa olur.

Yaklaşık 3 ay önce annemin sol göğsünden akıntı gelmeye başladı. Ultrason ve Mamografide bir sorun olmadığı, süt kanalı genişlemesi olduğu söylenmişti ama şüphelerimiz devam ettiği için internette araştırırken Ömer bey karşımıza çıktı. Muayeneye gittiğimizde her şeyi detaylı olarak anlattı daha sonra duktoskopi cihazıyla süt kanalının içini inceleyerek çok erken evre meme kanseri düşündüren görüntüler olduğunu söyledi. Şüpheli görünen süt kanalını işaretleyip ertesi gün ameliyatını yaptı...

İnvaziv Duktal Karsinom tanısıyla kapısını çalıp tanışmıştım Ömer bey’le. Meslek deneyimi ve meslek aşkı sayesinde kendisine güvenmek kaçınılmaz oluyor. Hastalarıyla çok ilgili sevecen biri. Doktorumdan öte abim gibi hissettim kendisini. Rabbim sizin gibi doktorların sayısını artırsın...

12 Gün önce meme ve koltuk altından bir ameliyat geçirdim. Ömer beyle 6 sene önce tanışmıştık o zamanda bir operasyon geçirmiştim. Ömer beyin insana güven vermesi ilgisi ve alakasından çok memnun kaldım kendisine çok teşekkür ederim. Önce Allah'a sonra Ömer beye güveniyorum. Başarılarının devamını dilerim.

30 Yaşında iki çocuk annesiyim. Meme başıntı akıntısı oluştu. İlk geldiğinde pek önemsemedim fakat 3 gün sonra gelen akıntı ile bir sorun olduğunu hissettim. Evime yakın bir hastanenin cerrahi bölümüne muayene oldum. Doktorum ultrason ve emardan sonra Ömer beyi ve onun tekniği olan duktoskopiden bahsetti...

2 Aralık 2017'de hocam Prof. Dr. Ömer bey ve ekibi tarafından gerçekleştirilen operasyon ile yeniden bir bedene sahip oldum. Şu an çok memnunum. Gerek ameliyat öncesi gerekse ameliyat esnasındaki ilgi ve alakadan çok memnun kaldığımı belirtmek isterim. Teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim. Saygılarımla.

Yaklaşık 12 yıldır sol göğsümde meme başımdan akıntı geliyordu ve gittiğim doktorlar bir türlü nedenini bulamamıştı. Son muayenemde bu akıntı kanlı hale dönüştü. Yaptığım araştırmalar sonucunda ''DUKTOSKOPİ'' yöntemini öğrendim. Hocamız Prof. Dr. Ömer Bender'in bu uygulamayı geliştirdiğini ve tatbik ettiğini öğrendim. Muayene sonucunda teşhisi koydu ve ameliyatımı gerçekleştirdi. Her şey için çok teşekkürler.

Hastaya verdiği açıklayıcı bilgiler,güven ve ilgi ile herkese tavsiye edebileceğim bir doktor. Başarılı ve sorunsuz bir ameliyatla sorunumuzu çözdük. Kendisine teşekkürlerimi buradan da iletmek isterim.

Ömer hocam iyiki sizi buldum. Size gelmeden önce 5 doktor gezdim. Alanında en iyisi sizsiniz. Tüm hastalara tavsiye ediyorum. Sayenizde sağlığıma kavuştum. Sevgi ve saygılarımla. İyiki varsınız.